O nas

North Consulting

North Consulting to firma doradczo-szkoleniowa, która oferuje usługi dla polskich przedsiębiorstw oraz osób prywatnych w kwestiach związanych z pracą, pobytem i działalnością na terenie Skandynawii.

Państwa skandynawskie, a szczególnie Norwegia, stały się atrakcyjnym miejscem pracy dla polskich obywateli oraz rynkiem ekspansji dla polskich przedsiębiorstw. Konsekwencją tego faktu jest zapotrzebowanie na rzetelne usługi doradcze związane z funkcjonowaniem w nowym kraju, gdzie często brak znajomości miejscowego prawa, rynku i języka jest barierą dla rozwoju i odniesienia sukcesu.

Osobom prywatnym oferujemy doradztwo dotyczące takich tematów jak podatek, świadczenia socjalne, czy też pomoc w dochodzeniu swoich praw przed norweskimi urzędami.

Polskim firmom pomagamy w wejściu na nowy rynek, opracowujemy strategię działania, a następnie wspieramy w jej realizacji. Pozyskujemy partnerów biznesowych oraz znajdujemy najlepsze usługi i rozwiązania dostępne na rynku. Prowadzimy także szkolenia, które są niezbędne dla pracowników mających podjąć pracę lub brać udział w wykonaniu projektu w jednym z krajów skandynawskich.

Nasza firma posiada rozległą wiedzę na temat Skandynawii oraz specyfiki rynku skandynawskiego, warunków prowadzenia działalności gospodarczej, zatrudnienia, kwestii podatkowych i prawnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży doradczej możemy zapewnić pełen profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy!